loader

Ekibimiz

Kilit Müşteri Yöneticisi

Dr. Salim Al Kaabi

Salim, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde, dünyanın her yerinden Önde Gelen Şirketler, Hükümetler, Yüksek Kademede Kurumlar için nitelikli iş geliştirme ve profesyonel iş tavsiyeleri için var. En başından beri, kendisini önemli başarılar ve iyi performans sağlayan stratejiler geliştirmede Kamu ve Özel Kuruluşlara yardımcı olmaya adamıştır. Bay Al Kaabi, tüm faaliyetlerinde ölçülebilir bir etki yaratma konusunda tutkuludur.


Proje Değerlendirme Sorumlusu,

Taner Göktemur

Taner Goktemur, BSc.(Physics)& MSc.(Radiochemistry& Radiation Chemistry)

O.D.T.U. den aldığı birinci derecenin ardından , İkinci derecesini İngiltere'deki Salford Üniversitesi'nden almistir.

Birlesik Kraliyet’den Avusturya’ya geldikten sonra ekibimize katılarak iş kollarımızın farklı bölümlerinde yer almistir. Şu anda değerlendirme ekibimizi yönetmekte olup, özellikle Hidroelektrik ve Güneş Enerjisi projelerinin yanı sıra Hastane ve Nükleer Tıp projelerini degerlendirmemizde etkin rol almaktadir.

Deneyimli bir genel danışman olarak, potansiyel müşterilerimize nitelikli iş geliştirme, profesyonel tavsiye ve öneriler için şirketimizin ve iş ortaklarımızın faaliyetlerine değer katmaktadır.


Orta Doğu Sorumlusu

Muhammed Al Barakati

Ortadoğu'da tüm yönetim yelpazesini etkin bir şekilde kapsayan çözümler geliştirmiştir. Kazanılan tüm deneyim ve bilgi birikimiyle, güvenilir bir danışman olarak, müşterilerimize sürdürülebilir bir başarı sağlamak ve her sektörde rekabet ederek gelişmek için pratik stratejiler ve öngörüler sağlar. Sayın Al Barakati tecrübesiyle, müşterilerimize özel stratejik kararlara ve eylemlere odaklanarak gerçek sonuçlar sunar.